GASW » Plan zajęć

 

PLAN ZAJĘĆ


 GDYŃSKIEJ AKADEMII SREBRNEGO WIEKUYMCA GDYNIA


Rok akademicki 2019-2020 /jesienna kontynuacja II semestru/

PONIEDZIAŁEK

PRZEDMIOT

WYKŁADOWCA

GODZINY

SALA

RODZAJ

Żyj dłużej i czuj się lepiej!

mgr M. Morawska

09.00 – 10.00

parter

 

WYKŁADY

Zielarstwo

(26.X; 23.XI; 14.XII)

mgr M. Manikowska-Ewert

09.00 – 10.30

23 (II piętro)

Dzieje Polski Morskiej

mgr J. Wąsiewski

16.00 – 18.00

23 (II piętro)

J. niemiecki – gr. zaawansowana (konwersacja)

mgr L. Batory

10.00 – 11.30

32 (III piętro)

LEKTORATY

WTOREK

Podróże ze sztuką

(od 22.IX; płatność oddzielna – 100 zł/sem.)

mgr inż. arch.

M. Wojtkiewicz

10.00 – 12.00

parter/23 (II piętro)

 

WYKŁADY

Socjologia społeczna

(13.X; 20.X; 10.XI; 24.XI; 9.XII)

mgr J. Ziemiński

13.00 – 14.00

23 (II piętro)

Moda (pierwszy wtorek miesiąca)

mgr T. Jasinowska

13.00 – 14.00

22 (II piętro)

J. niemiecki – gr. początkująca (kontynuacja)

mgr L. Batory

11.00 – 12.30

32 (III piętro)

  LEKTORATY

J. angielski – gr. początkująca

mgr A. Popielarz

13.00 – 14.00

parter

Moje dekoracje

mgr B. Kaszuba

10.00 – 12.00

parter

ART./HOBBY

Florystyka

mgr J. Korytowska

12.00 – 14.00

 ul. Abrahama 25

ŚRODA

Historia sztuki

(7.X; 21.X; 4.XI; 18.XI; 2.XII; 16.XII)

mgr E. Strzałkowska

13.00 – 14.45

23 (II piętro)

WYKŁAD

Kreowanie wizerunku poprzez styl

(pierwsza środa m-ca)

mgr A. Cichomska

13.30 – 15.00

parter

WYKŁAD + ĆWICZENIA

J. niemiecki – gr. początkująca

mgr L. Batory

10.00 – 11.30

32 (III piętro)

 LEKTORATY

J. angielski – gr. początkująca

mgr S. Pakura

10.30 – 11.30

23 (II piętro)

Grupa artystyczno-plastyczna /gr. zamknięta/

B. Dybałowska;A. Walczak

10.00 – 13.00

 ul. Abrahama 25

ART./HOBBY

Relaksacja dla Seniorów z elem. Jogi

/płatność oddzielna – 20 zł/godz.; 80 zł/m-c/

mgr S. Weiss

16.00 – 17.00

0.11

GIMNASTYKA

CZWARTEK

Polszczyzna piękna i poprawna

(8.X; 22.X; 5.XI; 19.XI; 3.XII; 17.XII)

mgr G. Kurpisz-Kasprzak

13.00 – 14.00

parter

WYKŁADY

Osobowości literackie w dawnej Rzeczypospolitej

(zamiennie – prawdopodobnie od listopada)

mgr G. Kurpisz-Kasprzak

13.00 – 14.00

parter

J. francuski – gr. początkująca

mgr M. Kaczmarczyk

11.00 – 12.00

23 (II piętro)

 LEKTORATY

J. francuski – gr. zaawansowana (kontynuacja)

mgr M. Kaczmarczyk

12.00 – 13.00

23 (II piętro)

J. niemiecki – gr. śr-zaawans. (kontynuacja II)

mgr L. Batory

11.30 – 13.00

32 (III piętro)

J. angielski – gr. zaawansowana (kontynuacja)

mgr A. Popielarz

12.00 – 13.00

parter

PIĄTEK

Rysunek ołówkiem

(16.X; 30.X; 6.XI; 20.XI; 4.XII; 11.XII)

mgr B. Bury

11.00 – 12.00

ul. Abrahama 25

ART./HOBBY

Rysunek kredką

(16.X; 30.X; 6.XI; 20.XI; 4.XII; 11.XII)

mgr B. Bury

12.00 – 13.00

ul. Abrahama 25

Rysunek pastelami

(16.X; 30.X; 6.XI; 20.XI; 4.XII; 11.XII)

mgr B. Bury

13.00 – 14.00

ul. Abrahama 25

DRODZY SŁUCHACZE!

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PLAN MOŻE ULEC ZMIANIE W TRAKCIE SEMESTRU

 
Statystyki odwiedzin: dziś 16, wczoraj 90
Copyright © 2019 YMCA Gdynia